Nagrodzeni za kolędy i pastorałki

reklama

W Domu Kultury w Pilźnie wyłoniono laureatów Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Uczestnicy byli oceniani przez jury w składzie: Andrzej Kozik (dyrektor Domu Kultury w Pilźnie), Barbara Szypułka (dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pilźnie), Marek Broniewski (muzyk Domu Kultury w Pilźnie).

Werdykt jury:

P R Z E D S Z K O L A

KATEGORIA SOLISTÓW PRZEDSZKOLA

I miejsce ZUZANNA KOŹLIK OCHRONKA PILZNO

II miejsce AMELIA PODRAZA ŁĘKI DOLNE

II miejsce LENA MAREK ŁĘKI GÓRNE

III miejsce GABRIELA ROGUS LIPINY

III miejsce SIKORA AMEKIA DOBRKÓW

III miejsce ANASTAZJA SPIEWAK ŁEKI DOLNE

wyróżnienie

TYTUS CHORĄŻAK

KATEGORIA DUETÓW PRZEDSZKOLA

I miejsce MILENA I MIŁOSZ KOPALA DOBRKÓW

II miejsce OLIWIA I AMELIA SMOLEŃ LIPINY

KATEGORIA ZESPOŁÓW PRZEDSZKOLA

I miejsce KOLĘDNICY WĘDROWNICY PILZNO

II miejsce OCHRONKOWE TRIO OCHRONKA PILZNO

S Z K O Ł A   P O D S T A W O W A KL. I-III

KATEGORIA SOLISTÓW – SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III

I miejsce EMILIA WADAS JAWORZE GÓRNE

II miejsce KSAWERY WRÓBEL LIPINY

III miejsce KAROLINA SZATKO

wyróżnienie

SZYMON RYBA DOBRKÓW

ALEKSANDRA FIGURA PARKOSZ

KATEGORIA DUETÓW SZKOŁA PODDSTAWOWA KL. I-III

I miejsce ADRIANNA POZNAŃSKA I LAURY JAŁOWIEC STRZEGOCICE

II miejsce ZUZANNA LESIAK I NIKOLA ZIAJA ŁEKI DOLNE

III miejsce JULIA KŁUSEK I SZYMON PYRCHLA LIPINY

KATEGORIA ZESPOŁÓW SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III

I miejsce ZESPÓŁ Z ŁĘK DOLNYCH

II miejsce ZESPÓŁ TRIO DZIECIĘCE Z DOBRKOWA

S Z K O Ł A   P O D S T A W O W A KL. IV-VIII

KATEGORIA SOLISTÓW – SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VIII

I miejsce MARTYNA POZNAŃSKA PILZNO

I miejsce JULIA HEBDA STRZEGOCICE

II miejsce ELIZA MAZIARKA JAWORZE GÓRNE

III miejsce JOANNA GÓRZAN PARKOSZ; KLAUDIA KOPALA DOBRKÓW; JAKUB CHROSTEK ŁEKI GÓRNE

wyróżnienie

KAROLINA PARAT POLSKIE TOW. GIMN. IM. JP II DOBRKÓW; DOMIK BARNAS LIPINY; AMELIA URIASZ ZWIERNIK

KATEGORIA DUETÓW SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VIII

I miejsce JULIA PYRCHLA I MAGDALENA PAPIERNIK STRZEGOCICE

II miejsce ALEKSANDRA BAŃDUR I WERONIKA SZYPUŁKA ŁĘKI GÓRNE

III miejsce EMILIA RYCHATSKI I ALICJA STASIAK PILZNO

wyróżnienie

MALWINA KŁUSEK I GABRIELA MATUGA ŁĘKI DOLNE

PATRYCJA I WIKTORIA SIKORA DOBRKÓW

KAMILA TWOREK I WERONIKA KĘPOWICZ ZWIERNIK

KATEGORIA ZESPOŁÓW  SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VIII

I miejsce ZESPÓŁ WOKALNY Z JAWORZA GÓRNEGO

II miejsce ZESPÓŁ Z MACHOWEJ

Nagrodzeni za kolędy i pastorałki
Nagrodzeni za kolędy i pastorałki
Nagrodzeni za kolędy i pastorałki

Źródło: http://pilzno.um.gov.pl/wydarzenia/nagrodzeni-za-koledy-i-pastoralki