WYNIKI XI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ

W dniu 30 marca br. wybrano najpiękniejsze kartki wielkanocne. W konkursie 155 uczestników przesłało łącznie 188 prac. Ilość miejsc i wyróżnień przyznano adekwatnie do ilości zgłoszonych prac w danej kategorii.

Komisja w składzie: Aneta Domaradzka – Przewodnicząca komisji i  Dyrektor CKiP w Żyrakowie, Agata Dziedzic – instruktor plastyki oraz Agnieszka Weryńska-Przybyś i Krzysztof Pietrucha zgodnie z regulaminem konkursu przyznali miejsca i wyróżnienia w następujących kategoriach:

KATEGORIA I

I miejsce – Beata Więch, Oddział Przedszkolny w Korzeniowie,

II miejsce – Bartosz Więch, Oddział Przedszkolny w Korzeniowie,

II miejsce – Natalia Strzelczyk, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,

III miejsce – Oliwia Pyrchla, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,

Wyróżnienie:

Emilia Ziobro, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,
Patryk Piękoś, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej.

KATEGORIA II

I miejsce – Bartłomiej Stefan, Zespół Szkół w Bobrowej,

I miejsce – Oliwia Cygan, Zespół Szkół w Bobrowej,

II miejsce – Magdalena Czuchra, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

II miejsce – Patrycja Gorzelak, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

II miejsce – Maja Strojek, Zespół Szkół w Bobrowej,

III miejsce – Julita Dubiel, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

III miejsce – Milena Waśko, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

III miejsce – Laura Nowak, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

Wyróżnienia:

Miłosz Sroka, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
Dominika Piękoś, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,
Adrianna Dubiel, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
Maria Kaczor, Świetlica Wiejska w Woli Żyrakowskiej,
Natalia Orkisz, Świetlica Wiejska w Woli Żyrakowskiej,
Lena Szczepańska, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,
Aleksander Kosiński, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
Cyprian Ruda, Zespół Szkół w Bobrowej,
Aldona Kurczyk, Zespół Szkół w Bobrowej,
Alicja Białas, Zespół Szkół w Bobrowej.

KATEGORIA III

I miejsce – Faustyna Ryczek, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

II miejsce – Natalia Kołodziej, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie,

II miejsce – Wiktoria Potok, Zespół Szkół w Straszęcinie,

III miejsce – Gabriel Łukaszek, Zespół Szkół w Nagoszynie,

III miejsce – Maja Misiaczek, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie,

Wyróżnienie: Weronika Weryńska, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie,

KATEGORIA IV

I miejsce – Zuzanna Marucha, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie,

II miejsce – Jagoda Centarska, Świetlica Wiejska w Woli Żyrakowskiej,

III miejsce – Antoni Moskal, Szkoła Podstawowa w Woli Wielkiej,

Wyróżnienie: Iwona Gałat, Świetlica Wiejska w Wiewiórce.

KATEGORIA V – brak zgłoszeń.

KATEGORIA VI

I miejsce – Agnieszka Fryz,  Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,

II miejsce –  Katarzyna Słąba, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,

III miejsce –  Teresa Dygdoń,  Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli

Wyróżnienia:

Aneta Babicz, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
Angelika Skrzypek, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
Paulina Kieraś, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
Karolina Lada, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
Joanna Galik, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
Damian Dereń, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
Bogusław Sujdak, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
Grzegorz Opiela, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
Aleksandra Moraniec, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
Wioleta Balasa, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli.

 

Laureatów konkursu zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród podczas Świątecznego Kiermaszu Wielkanocnego w niedzielę, 3 kwietnia 2022 r. do Domu Ludowego w Nagoszynie.

Serdecznie gratulujemy Laureatom i dziękujemy wszystkim Uczestnikom!

Źródło: https://gminazyrakow.pl/2022/03/31/wyniki-xi-gminnego-konkursu-plastycznego-na-kartke-wielkanocna/