XIII Gminny Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna” – WYNIKI

W XIII Gminnym Konkursie Plastycznym „Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna” wzięło udział aż 210 osób. Niektórzy uczestnicy zgłosili kilka prac (max. do 5 kartek).

W poszczególnych kategoriach przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

 

KATEGORIA I

I miejsce – Lena Krawczyk, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

II miejsce – Lena Aleksandrowicz, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,

III miejsce – Hanna Pieniądz, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,

Wyróżnienia:

Bartłomiej Więch, Publiczne Przedszkole w Korzeniowie
Emilia Garncarz, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,
Iga Zaborowska, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,
Patryk Piękoś, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej.

KATEGORIA II

I miejsce – Aldona Kurczyk, Zespół Szkół w Bobrowej,

I miejsce – Magdalena Stefan, Zespół Szkół w Bobrowej,

II miejsce – Magdalena Czuchra, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

II miejsce – Oliwia Cygan, Zespół Szkół w Bobrowej,

II miejsce – Dominika Piękoś, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

III miejsce – Aleksander Kosiński, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

III miejsce – Kamila Graniczny, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

III miejsce – Rita Aleksandrowicz, Zespół Szkół w Bobrowej,

Wyróżnienia:

Julia Łączak, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie,
Aleksandra Pieniądz, Zespół Szkół w Bobrowej,
Kamila Kurczyk, Zespół Szkół w Bobrowej,
Wiktoria Wawrzonek, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
Karolina Lik, Zespół Szkół w Bobrowej,
Justyna Skóra, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,
Wiktoria Pietrucha, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,
Antoni Czerwiec, Szkoła Podstawowa w Wiewiórce,
Aleksandra Kozioł, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,
Martyna Kulas, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
Jakub Bajor, Zespół Szkół w Bobrowej,
Zofia Cisło, Zespół Szkół w Bobrowej,
Jakub Bieszczad, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie.

 

KATEGORIA III

I miejsce – Kalina Grześkiewicz, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

I miejsce – Kacper Cygan, Zespół Szkół w Bobrowej,

II miejsce – Milena Pasek, Zespół Szkół w Straszęcinie,

II miejsce – Wiktoria Potok, Zespół Szkół w Straszęcinie,

III miejsce – Anna Żuchowska, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

III miejsce – Nikola Lada, Szkoła Podstawowa w Żyrakowie.

 

KATEGORIA IV

I miejsce – Bartosz Getler, Szkoła Podstawowa w Wiewiórce,

II miejsce – Wiktoria Szymaszek, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

II miejsce – Iwona Gałat, Świetlica Wiejska w Wiewiórce,

III miejsce – Arkadiusz Kuciemba, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

III miejsce – Narcyz Potok, Zespół Szkół w Straszęcinie.

 

KATEGORIA V

Wyróżnienie – Katarzyna Domaradzka, Bobrowa.

 

KATEGORIA VI

Wyróżnienia:

Aneta Babicz, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
Joanna Galik, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
Anna Madura, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
Damian Dereń, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
Aleksandra Moraniec, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
Justyna Iskra, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli.

Źródło: https://gminazyrakow.pl/2021/12/17/xiii-gminny-konkurs-plastyczny-kartka-bozonarodzeniowa-lub-noworoczna-wyniki/