Wybierz bezpieczny sposób kontaktu z urzędem – Serwis informacyjny Miasta Dębica

01 lutego 2022

Ikonka głośnika

Loading…

Od 1 lutego br., w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów związanych z wystąpieniem stanu epidemii, wprowadzone zostały niezbędne ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Dębicy, w taki sposób, by utrzymać ciągłość obsługi mieszkańców z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Wszystkie komórki organizacyjne urzędu funkcjonują bez zmian, jednak zachęcamy do kontaktu z pracownikami ratusza poprzez komunikację telefoniczną, mailową oraz za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej e-PUAP. Wykaz danych kontaktowych znajduje się w serwisie informacyjnym Miasta Dębicy. Przypominamy również, że sprawy urzędowe można załatwić w szybki i bezpieczny sposób drogą elektroniczną za pośrednictwem Portalu e-Usługi i Portalu Interesanta.

Petenci, których sprawy mogą być rozpatrzone wyłącznie bezpośrednio w urzędzie, będą obsługiwani po wcześniejszym telefonicznym bądź mailowym umówieniu wizyty w konkretnym wydziale lub biurze.

W sprawach niecierpiących zwłoki, interesanci, którzy przyjdą do urzędu będą obsługiwani przez dedykowanego do danej sprawy urzędnika, z zachowaniem stosownych procedur sanitarnych.

Źródło: https://debica.pl/wybierz-bezpieczny-sposob-kontaktu-z-urzedem/