Dzieciaki ze Zgranej Paki nie mogą narzekać na nudę podczas ferii. Przerwę zimową pełną atrakcji zapewniły trzy projekty: „Ferie – sposób na nudę” , „Zimowe igraszki” oraz ” Świetlicowa zimowa Przygoda”. W programie między innymi: szaleństwa w Kulkolandzie, wyjazd do kina, zajęcia plastyczne oraz międzyświetlicowy Turniej Gier Stolikowych. Uczestnicy zmierzyli się w różnego rodzaju turniejach karcianych i planszowych.
Projekty: „Ferie – sposób na nudę” , „Zimowe igraszki” oraz ” Świetlicowa zimowa Przygoda” realizowane są w ramach akcji Fundacji Przyjaciółka we współpracy z Firmą Oponiarską. W aktywnych feriach zimowych wzięło udział ponad pół setki dzieci, po 18 z każdej placówki. Kulminacją i ostatnim punktem programu są tradycyjne, widowiskowe Świetlicowe Potyczki, które już w ten piątek 26 lutego!






