Głównym organizatorem festiwalu był dębicki Zespół Szkół Specjalnych. Impreza odbyła się pod egidą Starostwa Powiatowego w Dębicy, które ufundowało nagrody dla uczestników artystycznych zmagań. Występy wykonawców oklaskiwali między innymi Przewodniczący Rady Powiatu Mateusz Smoła oraz pani Barbara Pelczar-Białek, Dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji.
źródło: Powiat Dębica








