Zachwycili talentami! – 5. Wojewódzki Festiwal dla Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną w Pustkowie-Osiedlu

Gra aktorska, poczucie rytmu, piękny głos,a także opanowanie iluzji– takimi umiejętnościami pochwalili się uczestnicy Wojewódzkiego Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną „I TY MASZ TALENT”. Organizowana przez Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy impreza po raz piąty była okazją, by podopieczni szkół specjalnych pokazali jak świetnie czują się na scenie. Tego roku spotkali się w Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie Osiedlu.

Występujące dzieci zaprezentowały pełną gamę umiejętności artystycznych, a oceniane były w czterech kategoriach wiekowych. Na każdego czekał dyplom i atrakcyjna nagroda.

W trakcie festiwalu było wiele radości i wzruszeń, a każdemu z występów towarzyszył aplauz publiczności. Partnerami święta talentów dla dzieci z ośrodków w województwie podkarpackim było Stowarzyszenie Z POTRZEBY SERCA,  Starostwo Powiatowe w Dębicy i Urząd Gminy Dębica.