Wisła Kraków kontra LKS Jodłowa

reklama

Takiego piłkarskiego święta w Jodłowej jeszcze nie było. Naprzeciw siebie stanęli byli i obecni zawodnicy miejscowego LKS-u i oldboje Wisły Kraków. W barwach Białej Gwiazdy wystąpili m.in. Jerzy Kowalik, Grzegorz Pater, Janusz Nawrocki i Zdzisław Janik. Przed meczem obie drużyny zapowiadały walkę o zwycięstwo.

Pierwszy gwizdek poprzedził pokaz tricków w wykonaniu Dawida Krzyżowskiego trenującego freestyle football. Mecz był widowiskiem, które mogło zadowolić wszystkich koneserów piłki nożnej. Zawodnicy urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki. Spotkanie rozegrano w przyjacielskiej atmosferze bo nie o wynik, ale o upamiętnienie 20. rocznicy powstania LKS-u Jodłowa tym razem chodziło.

Często powtarzanym zarówno przez zawodników, jak i kibiców urodzinowym życzeniem była reaktywacja drużyny seniorskiej LKS-u Jodłowa.

Mecz znakomicie wpisał się w obchody 20-lecia jodłowskiego klubu. Po piłkarzach o dobry nastrój zadbała kapela podwórkowa „Paka Sędzisza”. Najmłodsi mogli zaś skorzystać z dmuchanego miasteczka i skosztować smacznych lodów. O 19.30 rozpoczęła się impreza taneczna.