[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica W sobotę kolejna szansa na spotkanie z Bogiem poprzez Biblię

W sobotę kolejna szansa na spotkanie z Bogiem poprzez Biblię

[adrotate group="5"]

W sobotę, 4 lutego o godz. 9.30 w kościele klasztornym przy ul. Krakowskiej w Dębicy odbędzie się kolejne „Spotkanie z Biblią”. W modlitewnych rozważaniach Pisma Świętego bierze udział coraz więcej słuchaczy. Jak podkreśla siostra Katarzyna Szulc Biblia wciąż jest aktualna i nawet osoby, które dobrze ją znają mogą nadal dzięki niej umacniać swoją wiarę.

Modlitwa oparta na tekstach biblijnych organizowana jest przez Siostry Służebniczki Dębickie. Comiesięczne spotkania prowadzi ks. dr Piotr Łabuda – kierownik Katedry Pisma Świętego na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie.

[adrotate group="10"]