[adrotate group="5"]
Już w najbliższą sobotę, 10 grudnia o godz. 9.30 w kościele klasztornym przy ul. Krakowskiej w Dębicy kolejne spotkanie biblijne z ks. Piotrem Łabudą. Siostry Służebniczki Dębickie zapraszają zarówno tych, którzy już od lat zgłębiają teksty Pisma Świętego, jak chcących dopiero rozpocząć swoją przygodę z ich dogłębną lekturą. Kolejne rozmyślania nad Pismem Świętym odbędą się 7 stycznia.
[adrotate group="10"]






