[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica W sobotę kolejne spotkanie z Pismem Świętym

W sobotę kolejne spotkanie z Pismem Świętym

[adrotate group="5"]

Już w najbliższą sobotę, 10 grudnia o godz. 9.30 w kościele klasztornym przy ul. Krakowskiej w Dębicy kolejne spotkanie biblijne z ks. Piotrem Łabudą. Siostry Służebniczki Dębickie zapraszają zarówno tych, którzy już od lat zgłębiają teksty Pisma Świętego, jak chcących dopiero rozpocząć swoją przygodę z ich dogłębną lekturą. Kolejne rozmyślania nad Pismem Świętym odbędą się 7 stycznia.

[adrotate group="10"]