[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica Już w sobotę spotkanie z Biblią

Już w sobotę spotkanie z Biblią

[adrotate group="5"]

Już w sobotę od godz. 9:00 do 12:00 w kościele klasztornym pw. Matki Bożej Anielskiej w Dębicy wierni podczas Spotkania z Biblią zapoznają się z historią I Misji św. Pawła. Uczestnictwo w tym wyjątkowym wykładzie pozwoli zebranym lepiej zrozumieć Pismo Święte.  W tym roku spotkania są poświęcone życiu i działalności św. Pawła apostoła. Słowa Biblii wykłada zebranym ks. dr hab. Piotr Łabuda: biblista, profesor WSD w Tarnowie oraz wykładowca Pisma Świętego na Uniwersytecie JP II w Krakowie.

Comiesięczne Spotkania z Biblią trwają nieprzerwanie od 2 lat. Siostry służebniczki poprzez modlitwę i wykłady ks. dr hab. Piotra Łabudy po raz pierwszy przybliżyły uczestnikom Pismo Święte w grudniu 2012 roku.

[adrotate group="10"]