W ratuszu skorzystasz z Infokiosku

reklama

Środa, 05 Luty 2020

W budynku dębickiego ratusza od kilku tygodni znajduje się Infokiosk. Komputer multimedialny, który umożliwia wszystkim zainteresowanym bezpłatny dostęp do wybranych zasobów internetowych, przeznaczony jest dla petentów Urzędu Miejskiego.

Miasto otrzymało Infokiosk w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 pod nazwą „Podniesienie jakości obsługi mieszkańców Dębicy poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań wpływających na poprawę efektywności i dostępności e-usług”.

Stanowisko wyposażone jest w ekran dotykowy, wbudowaną klawiaturę z touchpadem oraz głośniki.

,,Kiosk internetowy umożliwia interakcję z urzędem osobom nie mającym dostępu do komputera lub Internetu. Służy do przeglądania stron internetowych w nim zainstalowanych i uzyskiwania dzięki temu niezbędnych informacji na temat świadczonych e-usług czy pracy urzędu. Mam nadzieję, że takie rozwiązanie spodoba się petentom i podniesie jakość usług świadczonych przez ratusz” – mówi Burmistrz Miasta Mariusz Szewczyk.

Każdy mieszkaniec chcący skorzystać z Infokiosku znajdzie go na parterze Urzędu Miejskiego w Dębicy przy ul. Ratuszowej 2. Czynny jest w godzinach pracy ratusza, czyli od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30.

Nowe urządzenie pojawiło się również w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębicy na hali basenów. 

Archiwum newsów

W ratuszu skorzystasz z Infokiosku

W ratuszu skorzystasz z Infokiosku

Źródło: http://debica.pl/aktualnosci/2020/02/w-ratuszu-skorzystasz-z-infokiosku