Ulotki e-usług trafią do mieszkańców

reklama

Wtorek, 04 Luty 2020

Urząd Miejski w Dębicy rozpoczął w tym tygodniu dystrybucję ulotek, które szczegółowo objaśniają zasady korzystania z e-usług dostępnych w dębickim ratuszu. Informatory już wkrótce trafią w ręce mieszkańców, którzy będą mogli dowiedzieć się m.in. w jaki sposób założyć konto na ePuap, jakie sprawy urzędowe można załatwić nie wychodząc z domu i jak zalogować się do portalu e-usług Gminy Miasta Dębica.

,,Coraz częściej korzystamy z przyjaznych rozwiązań komunikacji elektronicznej. E-usługi to duże ułatwienie i istotna oszczędność czasu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Dębicy, postanowiliśmy poszerzyć możliwość korzystania z tych udogodnień. Dołączyliśmy do grona miast, w których wiele spraw będzie można załatwić przez Internet, bez konieczności osobistej wizyty w ratuszu. Zachęcam wszystkich do korzystania ze specjalnie przygotowanych narzędzi ułatwiających kontakt z urzędem. Jestem przekonany, że bardzo szybko docenią Państwo ich funkcjonalność, bezpieczeństwo i szybkość obsługi” – powiedział Burmistrz Miasta Mariusz Szewczyk.

Ulotka zostanie dostarczona wraz z deklaracją podatkową wysyłaną do mieszkańców Dębicy. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią i do korzystania z e-usług!

Archiwum newsów

Ulotki e-usług trafią do mieszkańców

Dsc09454 (copy)

Źródło: http://debica.pl/aktualnosci/2020/02/ulotki-e-uslug-trafia-do-mieszkancow