[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica To czysta matematyka – konferencja władz miasta Dębica w sprawie podwyżki cen...

To czysta matematyka – konferencja władz miasta Dębica w sprawie podwyżki cen śmieci

[adrotate group="5"]

Wczoraj przyjęto uchwałę podnoszącą ceny gospodarowania odpadami na terenie miasta, dzisiaj zwołano konferencję w sprawie zmian stawek opłat. Na spotkaniu w ratuszu burmistrz Mariusz Szewczyk, jego zastępca Jerzy Sieradzki oraz Tomasz Baran, kierownik biura gospodarowania odpadami przedstawiali statystyki i wyliczenia tłumaczące konieczne zmiany w opłatach.

Stanowisko uczestników spotkania jest wspólne – podwyżka była nieunikniona i zrobiono wszystko by była jak najmniej odczuwalna dla mieszkańców. Dla osób, które chcą zapoznać się ze statystykami i obliczeniami na miejskiej stronie internetowej będzie zamieszczona prezentacja z danymi dotyczącymi sprawy śmieci.

[adrotate group="10"]