Stanisław Jarosz uhonorowany

reklama

Prezes firmy „Taurus” Stanisław Jarosz został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Uroczystość odbyła się w Pałacu Prezydenckim.

Jak napisano w uzasadnieniu, Stanisław Jarosz został uhonorowany „za wybitne zasługi dla wzmacniania i unowocześniania systemu ochrony własności przemysłowej”.

W imieniu Prezydenta aktu dekoracji dokonał Sekretarz Stanu w KPRP Andrej Dera w towarzystwie Doradcy Prezydenta RP, Przewodniczącej Zespołu do spraw opiniowania wniosków o nadanie odznaczeń dla działaczy Opozycji Demokratycznej Ireny Zofii Romaszewskiej.

– To dla mnie ogromny zaszczyt i niespodziewane wyróżnienie, szczególnie w roku jubileuszu 30-lecia działalności mojej firmy – mówi prezes Stanisław Jarosz. – To oczywiste więc, że przyjąłem je w imieniu wszystkich, którzy wraz ze mną przez lata, ciężką pracą budowali „Taurusa”.

Od kilku miesięcy temu Stanisław Jarosz jest członkiem Rady ds. Przedsiębiorczości, działającej przy Prezydencie RP. Dzieli się swoim doświadczeniem jako przedsiębiorca-praktyk.

Informacja prasowa firmy Taurus

Stanisław Jarosz uhonorowany
Stanisław Jarosz uhonorowany

Źródło: http://pilzno.um.gov.pl/wydarzenia/stanislaw-jarosz-uhonorowany