Sprawdź zmiany w ruchu drogowym 1 listopada!

Już jutro 1 Listopad, Dzień Wszystkich Świętych. Zanim wyruszymy na groby naszych bliskich warto zapoznać się ze zmianami ruchu drogowego. Na terenie całego Powiatu Dębickiego w rejonach cmentarzy obowiązywać będą ograniczenia. Ruchem pokierują funkcjonariusze policji. W uniknięciu korków mają pomóc autobusy. Miejska Komunikacja Samochodowa w Dębicy 1 listopada uruchomi dodatkowe, bezpłatne kursy.

  • Dębicaul.Cmentarna-Cmentarz Parafialny: wprowadzony będzie ruch jednokierunkowy od skrzyżowania z ul. Świętosława do skrzyżowania z ul.Karłowicza. Dopuszczone parkowanie skośne na jezdni po lewej stronie. W rejonie wejścia na cmentarz znajdują się dwa parkingi samochodowe.
  • Dębicaul.Cmentarna:skrzyżowanie z ulicą Karłowicza do skrzyżowania z ulicą Tuwima obowiązywać będzie ruch dwukierunkowy.
  • Dębicaul.Cmentarna-Cmentarz Komunalny: wprowadzony będzie ruch jednokierunkowy od skrzyżowania z ul.Tuwima do skrzyżowania z ul.Drogowców. Dopuszczone parkowanie skośne na jezdni po prawej stronie.
  • Dębicaul.Wielopolska-Cmentarz Komunalny: droga powiatowa nr P1296R – obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania po obu stronach ul.Wielopolskiej. Parking w bezpośrednim rejonie cmentarza z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych. W przypadku dużej ilości pojazdów możliwe będzie parkowanie samochodów na terenie parkingu Szkoły Podstawowej nr 8.

Od dziś, do niedzieli potrwa akcja „Znicz 2018”. Mundurowi nie tylko będą kierować ruchem w pobliżu nekropoli, policja zadba również o bezpieczeństwo na drogach. Kierowcy powinni przygotować się na wzmożone kontrole trzeźwości.