Śnieżka pomaga Gminie Dębica – Powstanie nowa droga

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. ponownie wesprze Gminę Dębica i jej rozwój. Tym razem dofinansuje zadanie pod nazwą: „Budowa dróg dojazdowych do terenów inwestycyjnych w Zawadzie” w kwocie 200 tys. zł. Zadanie obejmuje wybudowanie dwóch nowych odcinków drogi D2-A i D2-B o łącznej długości 747m. Zrealizowanie powyższego zadania pozwoli na połączenie terenów inwestycyjnych z drogami publicznymi oraz uzbrojenie ich w media tj. wodociąg, kanalizację deszczową, kanalizację sanitarną, sieć energetyczną. Droga o szerokości 7m przystosowana do transportu ciężkiego będzie także wyposażona w oświetlenie uliczne.  Wykonane również zostaną zjazdy do działek inwestycyjnych.

To nie pierwszy wkład firmy Śnieżka S.A. w rozbudowę strefy ekonomicznej w Zawadzie. Poprzednie dofinansowanie w budowę pierwszego fragmentu drogi przemysłowej wyniosło ok. 1 mln zł!

Bardzo cieszymy się, że Fabryka Farb i Lakierów ciągle włącza się w różnego rodzaju przedsięwzięcia realizowane przez Gminę Dębica. Oprócz fundowania farb w ramach akcji „Kolorowe Pokoje” lub sprzedaży ich naszym jednostkom na preferencyjnych warunkach, padły również deklaracje zakupu lub remontu łącznie 4 wiat przystankowych.

Gmina Dębica i Latoszyn Zdrój Sp. z o.o. zamierza do pakietu oferowanych świadczeń, dołączyć wykonywanie kąpieli suchych za pomocą urządzenia do kąpieli kwasowęglowych, które są rekomendowane przez Ministerstwo Zdrowia w terapii postcovidowej. Śnieżka pozytywnie rozpatrzyła prośbę Gminy Dębica i Spółki Latoszyn Zdrój o wsparcie finansowe przy zakupie nowoczesnego urządzenia do suchych kąpieli CO2.

Udzielone wsparcie jest dla nas sygnałem poparcia i wyróżnieniem dla podejmowanych przez nas inicjatyw. Serdecznie dziękujemy zarządowi firmy Śnieżka S.A. a przede wszystkim Prezesowi Piotrowi Mikrutowi.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/sniezka-pomaga-gminie-2210.html