Przerwa techniczna na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica informuje, że w dniach od 5 czerwca 2023 do 4 września 2023 na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu będzie miała miejsce przerwa techniczna. W tym okresie przeprowadzone zostaną niezbędne prace porządkowe, konserwacyjne oraz naprawcze mające na celu zapewnienie najwyższej jakości usług dla naszych klientów.

W ramach przerwy technicznej zostaną podjęte działania mające na celu utrzymanie i poprawę sprawności urządzeń odpowiedzialnych za cyrkulację i uzdatnianie wody basenowej. Będą również naprawiane wszelkie wykryte usterki, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkownikom kompleksu.

Przerwa techniczna jest niezbędnym elementem w dbałości o nasze obiekty i zapewnienie ich długotrwałej funkcjonalności. Pragniemy zapewnić, że po zakończeniu prac Kompleks Basenów "NEMO" będzie gotowy do przyjęcia naszych gości z nową energią i jeszcze lepszymi warunkami.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z przerwy technicznej i serdecznie dziękujemy za zrozumienie. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności, aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi otwarcia kompleksu po przerwie technicznej.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/przerwa-techniczna-na-kompleksie-basenow-nemo-w-pustkowie-osiedlu-3311.html