“Przygotuj się na dzień pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych wspomnień – Czekamy na Ciebie na Dniu Dziecka !”

Serdecznie zapraszamy na wielkie święto dziecięcej radości i beztroskiej zabawy. Wyjątkowe wydarzenie, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o naszych najmłodszych mieszkańcach oraz całych rodzinach. "Dzień Dziecka z Firmą Lerg SA, Gminą Dębica i Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Gminy Dębica". Już 2 czerwca 2023 roku od godzinnych 15:00 na obiektach sportowych GOSiR Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu, pragniemy zapewnić Wam niezapomniane chwile pełne radości, zabawy i niezwykłych atrakcji. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy program pełen emocji i niezapomnianych wrażeń.

Festiwal Sportu Gminnych Akademii Piłkarskich Gminy Dębica.
Pokazy strażackie OSP Paszczyna i OSP Zawada: Przygotujcie się na wspaniałe pokazy strażackie, podczas których będziemy mogli poznać pracę i umiejętności naszych lokalnych bohaterów.
8 dmuchanych zamków i zjeżdżalni: Bawcie się na wielkich dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach, które zapewnią niekończącą się radość i beztroską zabawę.
Strefa drewnianych gier wielkoformatowych: W tej strefie czekają na Was gry i wyzwania, które sprawią, że każdy moment spędzony na naszej imprezie będzie pełen ruchu i rozrywki.
Stoisko z pokazem chemicznym: Przygotujcie się na fascynujące eksperymenty i pokazy chemiczne, które odkryją przed Wami tajemnice nauki w sposób zabawny i interesujący.
Animacje w strefie gier i zabaw: Wesołe animacje towarzyszyć będą Waszym zabawom, dodając jeszcze więcej radości i uśmiechu.
Pokaz wielkich baniek mydlanych: Oglądajcie, jak zwykłe mydło zamienia się w magiczne bańki o gigantycznych rozmiarach. Ta atrakcja zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Stoisko szkoły nauki języka angielskiego: Dajcie swoim umysłom dodatkowy bodziec i przyłączcie się do naszej szkoły nauki języka angielskiego, gdzie czekają na Was ciekawe zajęcia i zabawy z językiem angielskim.
Pokaz lotniczy: Przygotujcie się na fascynujące widowisko w powietrzu.

Ponadto w czasie Dnia dziecka w sprzedaży będą :

Lody tradycyjne,
Wata cukrowa,
Popcorn,
Balony,
Fotolustro,
Strzelnica paintball wraz z show driftingowym.

"Ruszaj w przygodę pełną zabawy, animacji i niespodzianek

 Dzień Dziecka w Pustkowie-Osiedlu – tu trzeba być !

Organizatorami Dnia Dziecka są :

Gmina Dębica,
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica,
Sołtys i Rada Sołecka Pustkowa-Osiedla,
Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica,
Gminna Akademia Piłkarska Gminy Dębica Chemik Pustków,
Klub Sportowy KS Chemik,
MULKS Pustynia

Sponsorzy :

LERG SA,
Royal Star,
Jurkopol

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/przygotuj-sie-na-dzien-pelen-usmiechu–radosci-i-niezapomnianych-wspomnien—czekamy-na-ciebie-na-dniu-dziecka–3310.html