Praca plastyczna, infografika lub spot filmowy. Strażacy ogłaszają konkursy dla uczniów!

Praca plastyczna, projekt infografiki, a może spot filmowy? Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej przygotowuje nowy kalendarz PSP na rok 2022 i ogłasza konkursy dla młodzieży! Kreatywna zabawa skierowana jest do uczniów klas 1-8. „W tym roku zapraszamy Was do pokazania swoich talentów w trzech konkursach (…) Zachęcamy Was do wzięcia udziału!” – czytamy na stronie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy.

Dla uzdolnionych plastycznie ogłoszono indywidualny konkurs pt. „PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZA 30 LAT”. Uczniowie klas 1-4 mogą przygotować prace na temat związany z obchodzoną w roku 2022 rocznicą 30-lecia powstania PSP. Trochę starsi, czyli uczniowie klas 5-8 mogą natomiast wykonać projekt INFOGRAFIK dotyczących kampanii społecznych PSP. Młodzież, która dobrze czuje się w pracy z kamerą i komputerem, może zrealizować spot filmowy pt. „BEZPIECZNY JA”. To kategoria dla zespołów, skierowana do uczniów klas 1-8.

Prace konkursowe można przesyłać do 8 kwietnia na adres:

KOMENDA GŁÓWNA PSP
Wydział Prewencji Społecznej
UL. PODCHORĄŻYCH 38
00-463 WARSZAWA

z dopiskiem nazwy Konkursu (PLASTYCZNY, INFOGRAFIKI, SPOT). Regulaminy, oświadczenia, a także wzory kart zgłoszeniowych są dostępne na stronie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy. Wyniki konkursów również zostaną zamieszczone w sieci.