[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Posiedzenie Młodzieżowej Rady Gminy

Posiedzenie Młodzieżowej Rady Gminy

[adrotate group="5"]

5 marca odbyło się posiedzenie Młodzieżowej Rady Gminy Dębica, na którym był obecny gość Tomasz Wnęk – Przewodniczący Komisji ds. Młodzieży i Współpracy Zewnętrznej Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego; Współprzewodniczący Zespołu ds. dyplomacji i polityki międzynarodowej Rady Młodzieżowej przy Parlamentarnym zespole ds. Młodzieży; Młodzieżowy Radny Miasta Jasło. Pan Tomasz przedstawił prezentację na temat swojej działalności zachęcając i inspirując Młodzieżową Radę Gminy Dębica do podejmowania dalszych kroków nakierunkowanych na działalność społeczną oraz osobisty rozwój. Z pewnością stał się mentorem oraz inspiracją dla gminnej młodzieży.

W dalszej części Radni podjęli dyskusję z Komendantem Straży Gminnej Panem Pawłem Filipkiem w zakresie zagrożeń z jakimi boryka się dzisiejsza młodzież m.in. cyberbezpieczeństwo, oszustwa w sieci, używki.

W czasie obrad Radni poruszyli także tematykę dalszej działalności Młodzieżowej Rady oraz planów na najbliższy czas.

 

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/posiedzenie-mlodziezowej-rady-gminyyyy-4549.html

[adrotate group="10"]