Plenerowe spotkanie Klubu Seniora w Paszczynie

W dniu 1 czerwca 2019 r. grupa członków Klubu Seniora w Paszczynie spotkała się na świeżym powietrzu przy wspólnym grillu.

Miejscem biesiady było udostępnione przez Państwa Jolantę i Bogusława Pyskaty ich prywatne gospodarstwo domowe. W biesiadowaniu wzięło udział 25 osób.

Pogoda i humory jak zwykle dopisały i uczestnicy klubu w miłej atmosferze raczyli się kiełbaskami i grillowaną kaszanką. Nie zabrakło smakowitego domowego ciasta upieczonego przez Panie Seniorki. Była również kawa, herbata oraz pyszne, kolorowe a przede wszystkim zdrowe kanapki.

Grillowanie to było nie tylko okazją do smacznego posiłku. Było ono również formą wspólnego spędzania wolnego czasu, która ma ważny wymiar psychologiczny. Pielęgnowanie i zacieśnienie więzi z przyjaciółmi oraz poznawanie innych osób i budowanie nowych relacji jest ważnym aspektem każdej społeczności.

Wspaniała pogoda sprawiła, że wszyscy spędzili czas w bardzo radosnej atmosferze. Popołudnie minęło przy miłych pogawędkach na świeżym powietrzu. Wyjścia na spotkania towarzyskie dostarczają każdemu wiele radości. Biesiadę, uczestnicy Klubu Seniora, uznali za bardzo udaną i zapowiedzieli, iż w przyszłości takowe spotkania na pewno trzeba będzie powtarzać.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/plenerowe-spotkanie-klubu-seniora-w-paszczynie-863.html