Pedofil w rękach policji – Proponował seks 13-latce z Dębicy

Trzy lata więzienia grożą mężczyźnie, który najpierw proponował seks 13-latce, a później na spotkanie z nią przyjechał uzbrojony w kilka noży, maczetę i sztylet. O sprawie zrobiło się głośno dzięki interwencji rodziców dziewczynki i łowcy pedofilów.

34-latek, który ostatnio przebywał w Warszawie skontaktował się z młodą dębiczanką za pomocą jednego z internetowych portali. Pisał z nią i przesyłał filmy pornograficzne. Rodzice, którzy zorientowali się jakie niebezpieczeństwo grozi ich córce zgłosili się na policję oraz do Krzysztofa Dymkowskiego, który tropi pedofilów w sieci.

Łowca postanowił kontynuować korespondencję, podszywając się pod dziewczynkę. Mężczyzna proponował m.in. seks klasyczny i analny. Na miejsce spotkania wyznaczył dębicki Plac Solidarności. Stamtąd według jego planu miał razem z 13-latką udać się na ogródki działkowe, gdzie wspólnie rozbiliby namiot.

Na ustawione spotkanie 34-latek przyjechał z Warszawy zaopatrzony w zabawki erotyczne, kilka telefonów komórkowych, noże, maczetę i sztylet. Autora „namiętnych wiadomości” ujęli policjanci.

Sąd zdecydował o aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące. Prokuratura ustalać teraz będzie m.in. czy ma on na swoim koncie więcej tego typu znajomości. Za zarzuty jakie w tej chwili usłyszał grozi mu do 3 lat więzienia.