Otylia Jędrzejczak 34 urodziny obchodziła w Dębicy na Trzeciej Mikołajkowej Olimpiadzie Pływackiej

Otylia Jędrzejczak kolejne urodziny spędziła w Dębicy! Trzecia Mikołajkowa Olimpiada Pływacka już po raz drugi odbyła się na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Młodzi adepci w wieku od 8 do14 lat przez dwa dni rywalizowali o puchar Mistrzyni Olimpijskiej. Konkurencja była spora. Z klubów z całej Polski a nawet Ukrainy zjechało blisko 800 zawodników. Tak ogromne zainteresowanie imprezą to najlepszy urodzinowy prezent dla polskiego „Motylka”.

W Dębicy młodych pływaków wspierała również brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w pięcioboju nowoczesnym Oktawia Nowacka.

Trzecią Mikołajkową Olimpiadę Pływacką zorganizowała Fundacja Otylii Jędrzejczak przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerami zawodów zostali Urząd Miasta Dębica i Miejski Ośrodek Sportu i Turystyki w Dębicy.

To były huczne urodziny. Był imponujący tort, zdmuchiwanie świeczek, kwiaty i popisowe „Happy Birthday” w wykonaniu Norberta Jedlińskiego. Przed mistrzynią, w nieco odmiennych tym razem warunkach, bo na dębickim basenie zaśpiewała również Schola Serduszka. Mamy nadzieję, że solenizantka swoje 34 urodziny zapamięta na długo!