Oficjalne otwarcie Skateparku

Oficjalne otwarcie nowo powstałego SKATEPARKU w Pustkowie-Osiedlu przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji Gminy Dębica

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem dotyczącym otwarcia pierwszego w Gminie Dębica SkateParku, miło nam poinformować, że oficjalne otwarcie odbędzie się 28 kwietnia br. o godz. 16:00

Gośćmi specjalnymi, którzy podczas otwarcia wykonają pokaz jazdy w nowym  Skateparku będą: Filip Lorenc – brązowy medalista Mistrzostw Polski i uczestnik Mistrzostw Świata w Barcelonie oraz Szymon Pokrywka  – brązowy medalista Mistrzostw Polski, którzy wystąpią wraz z kolegami.

Nowy obiekt o powierzchni 650 m2 mieści się między Ośrodkiem Zdrowia, a Boiskiem Orlik na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

Fani jazdy na deskorolce, rolkach czy hulajnodze na pewno znajdą tutaj coś dla siebie i będą mogli bez przeszkód doskonalić swoje umiejętności.

SkatePark wyposażony jest w:

·         rollin ze schodami + quarter pipe,

·         jumpbox,

·         quarter pipe,

·         quarter pipe z mini quarterem,

·         funbox z poręczą + funbox + grindbox 2,

·         grindbox 1 + poręcz prosta,

·         bank ramp

SkatePark to kolejny obiekt sportowy, który dołączy do obszernej oferty całego kompleksu w Pustkowie-Osiedlu. Przypomnimy, iż na terenie całego kompleksu można skorzystać z krytej pływali, sezonowego basenu zewnętrznego, bieżni lekkoatletycznej, boiska piłkarskiego, boiska wielofunkcyjnego, boiska Orlik, Pumptrack’u oraz pobliskiego Parku Linowego

Serdecznie zapraszamy

Źródło: GOSiR Gminy Dębica

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/oficjalne-otwarcie-skateparku-3219.html