Nordic walking w Nagawczynie

W dniu wczorajszym, pierwszy raz po zimowej przerwie rozpoczęły się zajęcia nordic walking, które prowadzę instruktorzy ze Stowarzyszenia Active Team. Zajęcia te są jedna z wielu aktywności realizowanych w Klubach Aktywności Lokalnej przez Stowarzyszenie „Nakręceni na kulturę”.

Warsztaty prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów nordic walking, dostosowane do poziomu zaawansowania i umiejętności technicznych uczestników. Z doświadczenia wiemy, że zła technika nordic walking może przynieść więcej szkody niż pożytku, dlatego tez warto skorzystać z fachowego instruktażu i wiedzy trenerów.

Kolejne spotkania odbędą się:

14 kwietnia w godz.16.00-18.00 w Stobiernej (zbiórka przy Centrum Edukacji Ekologicznej)

20 kwietnia w godz. 16.00-17.30. w Nagawczynie (zbiórka przy Domu Kultury)

20 kwietnia w godz. 18.00-19.30 w Stobiernej – zbiórka przy Centrum Edukacji Ekologicznej

27 kwietnia w godz. 16.00-17.30 w Stobiernej – zbiórka przy Centrum Edukacji Ekologicznej

27 kwietnia w godz. 18.00-19.30 w Nagawczynie (zbiórka przy Domu Kultury)

W Klubie Aktywności Lokalnej każde zajęcia, pod okiem instruktorów ze Stowarzyszenia Active Team  to wspólna rozgrzewka, marsz i rozciąganie, świetna zabawa i integracja.

Zapraszamy wszystkich, zarówno tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z kijkami, jak i tych, którym zależy na poprawieniu i doskonaleniu zdobytych już umiejętności oraz wypracowaniu profesjonalnej techniki marszu.

Życzymy przyjemnej zabawy!

 

Projekt „Centrum Usług Społecznych w gminie Dębica – nowa jakość życia mieszkańców” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacja Wiedza Edukacja Rozwój; Oś priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji; Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/nordic-walking-w-nagawczynie-3216.html