Modlić się w Walentynki? Młodzież z Pustkowa twierdzi, że to świetny pomysł

Wspomnienie św. Walentego, czyli walentynki mogą być okazją nie tylko do miłosnych wzruszeń, ale również do pogłębienia wiary. W sobotę, 10 lutego młodzież z Pustkowa-Osiedla zaprasza na „Walentynkę dla Jezusa”. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie odbędzie się już po raz piąty.

Początek walentynki o godz. 15.30. W pustkowskim kościele odbędzie się przedstawienie połączone z koronką do Bożego Miłosierdzia oraz Msza Święta pod przewodnictwem biskupa Leszka Leszkiewicza. Po nabożeństwie w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Pustkowie-Osiedlu koncert raperów z grupy „Wyrwani z Niewoli” oraz adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi zespół Kanaan z Limanowej. Wszystko to pod hasłem – WRUĆ…, czyli Wielkie Rzeczy Umiłowanym Czyni Bóg.

Młodzieży tak spodobał się pomysł, że stara się nim zainteresować nie tylko wiernych ze swoich parafii, ale całą diecezję. O rosnącej popularności walentynki świadczy między innymi coraz większe grono uczestników i osób odpowiedzialnych za organizację oraz patronat honorowy biskupa Leszka Leszkiewicza. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny!