Akcja charytatywna ,,Pomoc dla Tomka”

Plakat po zmianach

W niedzielę 11 lutego, na sali gimnastycznej przy ulicy Kościuszki 32, obok Urzędu Miejskiego w Dębicy będzie miała miejsce akcja charytatywna ,,Pomoc dla Tomka”, z której cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację chorego chłopca z Kamienicy Górnej.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta, powiatu i nie tylko do włączenia się w tę szczytną akcję. W bogatym programie wydarzeń każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Akcja rozpocznie się o godzinie 13.00, a przewidziany czas jej zakończenia to godzina 20.00. Podczas imprezy wystąpią tutejsi soliści z 2 LO oraz takie zespoły jak Why Not, Distric 2 oraz Cold Fire. Nie zabraknie pokazów tanecznych dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowego Happy Kids, ze szkoły tańca Fame oraz Soul Dance. Siłownia Soho przeprowadzi mini olimpiadę sportową dla rodzin. Atrakcje czekają również na najmłodszych – o dobry nastrój małych uczestników akcji zadba Dj Kinder Sid, który przygotuje ciekawe gry i zabawy. Odbędzie się również licytacja m.in. voucherów od partnera imprezy – Firmy Olimp Labs, który również przekazał limitowaną koszulkę z autografem Roberta Kubicy, z numerem 14 – dniem urodzin Tomka. Nie zabraknie też gadżetów i karnetów od Klubu Endorfina i Plaza Sport. Z kolei na fanów motoryzacji czekać będzie pokaz pięknych mustangów. Tego dnia odbędą się również kwesty w Galerii Dębickiej oraz w Galerii Raj.

Patronat honorowy nad akcją objął Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk oraz Stowarzyszenie Możemy Wszystko. Niespodzianką jest pierwsze w tym roku wielkie grillowanie, za które odpowiedzialny jest Piotr Bassara. Na uczestników czekać będą też inne atrakcje kulinarne – różnego rodzaju ciasta, zupy, przekąski.

Zachęcamy do udziału w niedzielnej akcji dla małego Tomaszka, podczas której będziemy się starać zebrać potrzebną sumę pieniędzy na leczenie chłopca. Pamiętajmy, że dobro powraca ze zdwojoną siłą.

źródło: UM Dębica