List od królowej

List od królowej

Tak, to nie żart. Klasa IV Szkoły Podstawowej w Łękach Górnych wraz z wychowawcą Anetą Gorgosz wysłała do królowej Elżbiety II piękną własnoręcznie wykonaną kartkę świąteczną i list z życzeniami wielkanocnymi. Jej Wysokość dowiedziała się m.in. gdzie leżą Łęki Górne i szkoła, czego dzieci uczą się na lekcjach języka angielskiego i jak liczna jest klasa.

Wielką niespodzianką i radością była dla odpowiedź od samej Królowej! List z Pałacu Buckingham nadszedł do szkoły zaraz po zakończeniu roku szkolnego.
Królowa dziękuje za wspaniałą, ręcznie wykonaną kartkę, która została wykonana specjalnie dla niej, docenia gest i miłe życzenia od całej klasy’. W liście Jej Wysokość wyraża również troskę o bezpieczeństwo w tym niełatwym dla wszystkich czasie.

– Jesteśmy ogromnie zaszczyceni i jeszcze bardziej zmotywowani do pracy i nauki języka angielskiego! Przypominamy, że królowa Elżbieta II obchodziła niedawno platynowy jubileusz oraz 96. urodziny i jest jednym z najdłużej panujących władców w dziejach świata – podkreślają uczestnicy akcji.

Zdjęcia

Źródło: http://pilzno.um.gov.pl/node/729