Licytacje, muzyka i degustacje – 30 finał WOŚP

Po raz kolejny Orkiestra zagra także w Gminie Dębica: na terenie uzdrowiska w Latoszynie-Zdroju oraz przy Domu Kultury w Brzeźnicy. Tegoroczny cel WOŚP to ZAPEWNIENIE STANDARDÓW DIAGNOSTYKI I LECZENIA WZROKU U DZIECI.

Od godziny 11:00 w Latoszynie Zdroju będziemy licytować wiele wspaniałych prac i rzeczy ofiarowanych przez naszych Darczyńców.  

Wśród licytowanych przedmiotów znajdziemy między innymi piłkę MIKASA podpisaną przez wybitnych siatkarzy: Marka Karbarza, Krzysztofa Ignaczaka i Stephana Antiga, koszulka zawodnika Legii Warszawa pochodzącego z Dębicy – Artura Jędrzejczyka z autografem,  Voucher na 60 minutowy Lot w Symulatorze Airbus A320, ręcznie wykonana biżuteria marki ANUI, Voucher na zabieg kosmetyczny, rękodzieło oraz wiele innych!

Tradycyjnie będzie się działo! Muzyką i gorącymi specjałami lokalnej kuchni będziemy rozgrzewać serca i atmosferę! Zarówno w Brzeźnicy jak i Latoszynie zobaczymy między innymi występ Grupy ReeRec Label, pokazy pierwszej pomocy przygotowane przez OSP, światełko do nieba.

Po licytacjach w Latoszynie serdecznie zapraszamy do Brzeźnicy na dalszy ciąg Orkiestry.

Szczegóły na plakacie oraz Facebooku Latoszyna Zdroju.

 

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/licytacje–muzyka-i-degustacje-30-final-wosp-2532.html