30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Dębica

Jak co roku WOŚP zagrał również w Gminie Dębica – tym razem w Latoszynie Zdroju i w Brzeźnicy. Zebrano łącznie: 24 212,89 zł oraz 110 dolarów.

Imprezy dla Państwa zorganizowali: Latoszyn Zdrój i Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica

Przy organizacji pomagały jednostki: OSP Nagawczyna  i OSP Podgrodzie w Latoszynie Zdroju oraz OSP Brzeźnica w Brzeźnicy  i Straż Gminna Gminy Dębica.

Podziękowania dla zespołów, które wystąpiły na imprezach: ReeRec Label oraz Heja Hola.

Zbiórki były przeprowadzone w szkołach Gminy Dębica oraz zostały wsparte przez kilkudziesięciu sponsorów (lista na stronie CKiB), w tym Firma ŚNIEŻKA, która przekazała kwotę 10 tysięcy zł, Bama Logistics sp. z o.o. – 2 000 zł, Lewiatan – 1 000 zł.  Dodatkowo na licytacjach na naszej stronie Facebook – Latoszyn Zdrój zebraliśmy 1 020,00 zł.

Serdecznie dziękuję za zaangażowanie tu w Latoszynie wielu osobom: wszystkim darczyńcom rzeczy i usług na 30 finał WOŚP, Ewie i Dariuszowi Dobrowolskim, Grzegorzowi Kryckiemu, Sylwii Jezioro, Pizzeri Elmi z Brzeźnicy, pracownikom Latoszyn Zdrój, Strażakom OSP Podgrodzie i OSP Nagawczyna, pracownikom Straży Gminnej z Pawłem Filipkiem i Adamem Cieślikiem na czele.

Dziękuję serdecznie tym osobom, które przybyły do Latoszyna Zdroju aby pomóc WOŚP oraz licytowały z nami przekazane przez darczyńców rzeczy i usługi na finał.

Podziękowania, dla wszystkich osób zaangażowanych w organizację i wsparcie 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Dębica ❤!!! Pamiętajmy Dobro Wraca!!!

Źródło: https://latoszynzdroj.com/30-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-w-gminie-debica/