Koncert Noworoczny Dębiczanie Dębicy 5 stycznia 2018 roku

reklama
Psm_noworoczny_2018

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy, Niepubliczna Szkoła Muzyczna II st. w Dębicy, Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Młodych Talentów w Dębicy, Miasto Dębica i Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy serdecznie zapraszają na Koncert Noworoczny Dębiczanie Dębicy, który odbędzie się 5 stycznia 2018 roku o godz. 17.00 w sali widowiskowej Domu Kultury i Kina „KOSMOS”.

Podczas tegorocznej edycji koncertu usłyszeć będzie można najpiękniejsze Kolędy i Pastorałki oraz utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej w wykonaniu uczniów i nauczycieli z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy.

Repertuarem związanym z tradycjami obchodami Świąt Bożego Narodzenia rozpoczniemy pierwszą część koncertu, w której wystąpią: Dziecięca Orkiestra Smyczkowa wraz z dyrygentem Panią Martą Fortuną oraz Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Dębicy, w skład którego wchodzą uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Dębicy z dyrygentem Panią Alicją Stasiowską – Piwowar.

Orkiestra Instrumentów Dętych z prowadzącym Panem Andrzejem Korusem oraz Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Pana Stanisława Świerka wprowadzą nas w drugą część występów, która będzie miała nastrój karnawałowy z wykorzystaniem utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej. Członkami orkiestry są absolwenci Akademii Muzycznych – nauczyciele, uczniowie oraz absolwenci Szkoły Muzycznej II stopnia w Dębicy. W tej części wraz z Orkiestrą Symfoniczną wystąpią również zaproszeni soliści – Katarzyna Plewniak i Tomasz Furman. Cała gala koncertowa zostanie poprowadzona przez Panią Renatę Żabicką.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w Koncercie Noworocznym. Bezpłatne wejściówki można odebrać w Szkole Muzycznej w Dębicy przy ul. Kościuszki 8.

źródło: UM Dębica