Koncert Noworoczny 2021

KONCERT NOWOROCZNY 2021

Organizator

Zespół Państwowych  Szkół Muzycznych w Dębicy

 Prowadzenie

Ewa Trojan
Renata Żabicka

 Scenariusz i koordynacja koncertu

 Ewa Trojan
Urszula Bizoń- Biduś

 PROGRAM

  1. Krzysztof Penderecki
    Trzy utwory w dawnym stylu Aria i Menuet

wyk. Orkiestra symfoniczna  ZPSM w Dębicy, przygotowanie Anastasiia Vrublevska

 

  1. Kolęda: Przybieżeli do Betlejem

Wyk. Zespół instrumentów dętych ZPSM w Dębicy, przygotowanie Piotr Rysiewicz

  1. Swallowtail Jig (aranżacja John Higyns)

Trio smyczkowe ( Kornelia Musiał, Anna Pisarz –skrzypce, Gabriela Król –altówka), przygotowanie Karolina Tomasik

  1. Max Hoffman: Yanki Land

Wyk. Zespół perkusyjny (Mikołaj Cygan, Jan Goleń, Kacper Kocaba, Bartosz Chmura), przygotowanie Mariusz Knot

  1. Grzegorz Miśkiewicz: Mała tancerka oraz Ćwierkofonia w Ćwirkolandii

Wyk. Wiktoria Andreasik i Krzysztof Kucharski – fortepian, przygotowanie Lubow Penderecka

  1. Piotr Selim: Do życia mnie budzi muzyka

Wyk. Chór ZPSM w Dębicy, przygotowanie Alicja Stasiowska-Piwowar

  1. Richard Galliano: Tango pour Cloude

Wyk. Marcin Grych i Dawid Goc- akordeon, przygotowanie Paweł Kusion

  1. Władysław Lidauer: Graj skrzypku, graj

Wyk. Trio Bohema ( Jagoda Prucnal –Podgórska, Anna Prucnal –skrzypce, Jacek Podgórski –wiolonczela) oraz Paweł Kusion – akordeon

  1. Bill Conti: Gonna fly now z filmu Rocky

Wyk. Zespół instrumentów dętych ZPSM w Dębicy, przygotowanie Piotr Rysiewicz

  1. Andrzej Kurylewicz: Temat z filmu Polskie drogi

Wyk. Trio Bohema ( Jagoda Prucnal –Podgórska, Anna Prucnal –skrzypce, Jacek Podgórski –wiolonczela)

  1. Jerry Bock: Matchmaker z musicalu Skrzypek na dachu

Wyk. Orkiestra smyczkowa ZPSM w Dębicy, przygotowanie Marta Fortuna

  1. Liroy Anderson: Syncopated Clock

Wyk. Orkiestra symfoniczna ZPSM w Dębicy, przygotowanie Anastasiia Vrublevska

  1. Johann Strauss: Marsz Radetzky’ego

Wyk. Orkiestra symfoniczna ZPSM w Dębicy, przygotowanie Anastasiia Vrublevska

 

ORKIESTRA SMYCZKOWA


Dyrygent – Marta Fortuna

 Fortepian-Alicja Stasiowska -Piwowar

Skrzypce I

Marlena Jędrzejczyk

Katarzyna Czerwiec

Sandra Bratuś

Zuzanna Ciurko

Zofia Skrętkowska

Maria Mytych

Wiktoria Marek

Marcelina Micek

Skrzypce II

Garduła Patrycja

Aleksandra Pyzińska

Michał Zołotar

Adela Nowak

Eliza Skowron

Zuzanna Więcek

Emilia Kamińska

Skrzypce III

Weronika Jędrzejczyk

Julia Uryga

Honorata Bek

Altówka

Gabriel Rusin

Małgorzata Ruszaj

Marlena Bysiewicz

Wiolonczele

Martyna Janiec

Jagoda Mosior

Julia Ceglarz

Tymoteusz Dąbrowski

Kamil Dziedzic

Kontrabasy

Zuzanna Motyka

Mikołąj Motyka

Bartosz Maniewski

Szymon Miczek

 CHÓR

Dyrygent – Alicja Stasiowska-Piwowar

Solistki:

  1. Patrycja Pyzińska,

2.Malwina Bukała,

3.Michalina Bieszczad

Fortepian: Kinga Sikora

Perkusja: Mariusz Knot

Bas: Robert Piękoś

I głos

1.Amelia Kacperczyk
2.Anna Pyzińska
3.Marta Larysz
4.Izabella Oskarbska
5.Ewa Świerk
6.Alicja Daczkowska
7.Jagoda Biernat
8.Zuzanna Knych
9.Katarzyna Sierosławska
10.Zofia Rak

II głos

1.Ewa Trojan
2.Grażyna Ciesielska
3.Wiktoria Cieśla
4.Oliwia Zima
5.Justyna Wysowska
6.Weronika Wysowska
7.Klaudia Ciszek
8.Kamila  Galik
9.Maja Baran
10.Olga Grabowska
11.Paulina Ujazda
12.Ewa Wiercioch
13.Antoni Chmura
14.Szymon Smoleń

 

III głos

1.Lucyna Chwistek
2.Kinga Sikora
3.Aleksandra Kaczka
4.Magdalena Mika
5.Aleksandra Hawro
6.Karolina Cabaj
7.Amelia Rogowska
8.Bartłomiej Jaszcz
9.Daria Kopacz
10.Michał Pietrucha
11.Michał Homel
12.Julia  Zygmunt
13.Niedzielski Nikodem
14.Aleksander Wróbel

ZESPÓŁ INSTRUMENTÓW DĘTYCH

Dyrygent – Piotr Rysiewicz

Dominik Mietła – trąbka solo

Dominika Stawarz – flet poprzeczny

Julia Bieniasz – flet poprzeczny

Kinga Skarbek – flet poprzeczny

Andżelika Skrzypek – flet poprzeczny

Barbara Grudkowska – flet poprzeczny

Fabian Rau – obój

Maciej Bańdur – klarnet

Bartosz Jedynak – klarnet

Franciszek Kosiba – klarnet

Bartosz Ligęzka – klarnet

Krzysztof Mosior – klarnet

Karolina Paluch – klarnet

mgr Mariusz Stępień – klarnet basowy

Bartosz Król – waltornia

Szymon Pęcak – waltornia

Klaudia Socha – waltornia

Jakub Zarodkiewicz – waltornia

Jakub Bogoń – trąbka

Kacper Horosz – trąbka

Julia Kucharska – trąbka

Kamil Kałuża – saksofon altowy

Martyna Olechowska – saksofon altowy

Jagoda Róg – saksofon altowy

Piotr Ruda – saksofon altowy

Dominik Staroń – saksofon altowy

Filip Czerwiec – saksofon tenorowy

Jakub Ruciński – saksofon tenorowy

Adrian Szymański – saksofon barytonowy

Michał Bysiewicz –  instrumenty perkusyjne

Bartosz Chmura – zestaw perkusyjny

Kacper Kocaba – ksylofon

Maciej Krajewski – instrumenty perkusyjne

Nikolas Marut – instrumenty perkusyjne

Maciej Studniarz – instrumenty perkusyjne

ORKIESTRA SYMFONICZNA

Dyrygent –  Anastasiia Vrublevska

 I Skrzypce

Jagoda Prucnal-Podgórska – koncertmistrz

Wiktoria Cieśla

Karol Cieśla

Julia Piwowar

Joanna Świerk

Aleksandra Śliwa

Weronika Tomaszek

Aleksandra Pisarczyk

Gabriela Pisarczyk

Norbert Jedliński

II Skrzypce

Regina Szlachta

Elżbieta Korus

Ewa Lula

Julia Rucińska

Weronika Chmura

Daria Piecuch

Weronika Zegar

Natalia Garduła

Weronika Warżała

Anna Pisarz

Kornelia Musiał

Altówki

Gabriela Kosiba

Gabriela Król

Wiolonczele

Jacek Podgórski

Ewa Lauria

Kontrabas

Tomasz Wolski

Flet

Kinga Wójcik

Klarnety

Konrad Zegar

Julia Zapał

Perkusja

Jakub Strzałka

VIDEO COLLAGE:

 – Anastasiia Vrublevska
– Wiktoria Cieśla
– Mariusz Matuszkiewicz

REALIZACJA:

Debica.tv

Wiktoria Kwiatek

Andrzej Kwiatek

1 Styczeń 2021  Dębica