Kompleks basenów czynny od 6 czerwca

reklama

Czwartek, 04 Czerwiec 2020

W ramach IV etapu odmrażania przez rząd obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy przywraca działalność kompleksu krytych basenów znajdujących się przy ul. Paderewskiego. Od najbliższej soboty (6 czerwca), po ponad trzech miesiącach przerwy, znów będzie można korzystać z aquaparku, basenów treningowych o wymiarach 25 m i 50 m. Wraz z otwarciem obiektu zmieniają się zasady jego funkcjonowania zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.

Wybierając się na basen należy pamiętać o kilku zasadach obowiązujących ze względu na pandemię koronawirusa:

ponadto:

Przypominamy, że na obiektach MOSiR należy przestrzegać obowiązkowych zasad bezpieczeństwa i higieny, w tym dokładnie umyć ciało pod prysznicem przed wejściem do wody oraz o niekorzystaniu z obiektu, gdy jesteśmy chorzy lub mamy objawy chorobowe.

Jak podkreśla burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk mimo, iż kompleks basenowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy w związku z trwającą epidemią koronawirusa jest od marca zamknięty, reżim technologiczny jest tu stale utrzymywany. Woda w basenach jest bezpieczna i uzdatniana w sposób fizyczny i chemiczny. Decydują o tym przede wszystkim działania mające na celu zapewnienie czystości i klarowności wody. Dębicki obiekt jest przygotowany pod względem sanitarnym, aby mogli korzystać z niego mieszkańcy naszego miasta.

Kompleks hali basenów będzie dostępny w następujące dni tygodnia:

Godziny otwarcia basenów obowiązują do odwołania.

Zapraszamy do korzystania z naszych obiektów.

Archiwum newsów

Źródło: http://debica.pl/aktualnosci/2020/06/kompleks-basenow-czynny-od-6-czerwca