Ruszył Letni Sezon Kąpielowy z Firmą LERG na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu

W dniu 27 czerwca nastąpiło długo wyczekiwane otwarcie letniego sezonu kąpielowego z Firmą LERG na Kompleksie Basenów Zewnętrznych „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu, które zostało połączone z Mistrzostwami Podkarpacia Juniorów w Siatkówce Plażowej. W tym dniu nasz basen odwiedziło ponad 300 osób, które mogły korzystać z bezpłatnego wstępu na basenu oraz korzystać z wszystkich jego atrakcji, a przy tym dodatkowo podziwiać rywalizację młodych siatkarzy, którzy rywalizowali nie tylko o tytuł mistrzowski ale również o awans do kolejnego etapu krajowych rozgrywek na piasku.

Podczas trwania sezonu letniego na basenie Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica przygotował do Państwa dyspozycji mobilny Park Linowy składający się z siedmiu modułów o różnych przeszkodach do pokonania i wspinaczki, plażę palmową dla dzieci z huśtawkami i wielkimi klockami do zabawy, pełnowymiarowe boiska do gry w siatkówkę plażową, w dniach 10 i 24 lipca oraz 7,14,21 sierpnia na terenie kompleksu będzie działać kino letnie pod chmurką, (repertuar filmów : https://gosir.gminadebica.pl/aktualnosci/kino-letnie-2020-266.html).

Mimo, panujących limitów dotyczących wejść na basen w celu zachowania bezpiecznego dystansu społecznego i dostosowaniu się w wszelkich ograniczeń sanitarno-higienicznych nasz basen w od dnia 27 czerwca odwiedziło ponad 1000 osób, które dostosowując się do wszelkich obostrzeń zapragnęły wypocząć i spędzić mile czas na basenie.  

Mamy nadzieję, że tegoroczne wakacje przyniosą mnóstwo słonecznej i upalnej pogody, które zachęcą Państwa do korzystania z basenu, co będzie nas motywować do utrzymywania wysokiego standardu oraz jak najlepszego przygotowania basenów, by pobyt na nich był dla Państwa bezpieczny i przyjemny.

Podczas wypoczynku nad wodą do dyspozycji wszystkich naszych klientów jest stoisko gastronomiczne Firmy JURKOPOL, które serwuje m.in.: zimne napoje, lody, przekąski z grilla oraz wiele innych specjałów.

Jednocześnie informujemy, iż od jutra tj. 1.07.2020r,. zostanie otwarty basen wewnętrzny, który będzie czynny codziennie w godzinach od 14:00 do 21:00.

 W trakcie przebywania na terenie całego obiektu prosimy o dostosowywanie się do wszelkich zamieszczanych informacji dotyczących zachowania bezpiecznego dystansu społecznego, dezynfekcji rąk, noszenia maseczki oraz wszystkich innych wytycznych, które są zamieszczone na całym obiekcie basenu.

 Serdecznie zapraszamy :) 

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/ruszyl-letni-sezon-kapielowy-z-firma-lerg-na-kompleksie-basenow-nemo-w-pustkowie-osiedlu-1668.html