Kolejne kreatywne pracownie od Śnieżki! II edycja Koloratorium

reklama

Kolejne kreatywne pracownie od Śnieżki! W drugiej edycji „Koloratorium” Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A. aż 11 szkół podstawowych wygrało pracownie marzeń! Placówki cieszą się już odremontowanymi, kolorowymi, nowoczesnymi i profesjonalnie wyposażonymi mini laboratoriami, w których dzieci będą mogły poszerzać swoją wiedzę z zakresu chemii i biologii. Teraz nauka będzie ciekawsza i przyjemniejsza!

Otwarcie laboratoriów w trzech placówkach, które wygrały nagrodę główną – pracownię z wyposażeniem o największej wartości wzbudziło ogromne emocje. To był wyjątkowy dzień dla podstawówek w Kostrzy, Lipinach i Zbiersku.

To druga i nie ostatnia edycja „Koloratorium”.Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka rozwija kreatywność dzieci w całej Polsce.

Śnieżka zachęca młodych ludzi do poznawania otaczającego środowiska i naukowych eksperymentów. Aby wygrać w konkursie, należało wykazać się nie tylko kreatywnością w stworzeniu filmu konkursowego, ale także wiedzą i wytrwałością w realizacji wskazanych zadań. A było warto! Mini laboratoria od Śnieżki mają wszystko, co mali naukowcy potrzebują do nauki i rozwijania swoich pasji. Dzięki starannie dobranemu wyposażeniu uczniowie, pod okiem pedagogów mogą przeprowadzać pasjonujące eksperymenty.