Kody rabatowe do promocji sportowych

reklama

Dzięki kodom rabatowym oszczędzać można na zakupach przeróżnych produktów i usług, także z szeroko rozumianej branży sportowej. Pozwalają one taniej kupować bilety na mecze, akcesoria klubów sportowych, a nawet zyskiwać dodatkowe pieniądze na typowanie wyników zakładów sportowych u legalnych bukmacherów.

Moda na kody rabatowe przywędrowała do nas z krajów Europy Zachodniej i szybko podbiła serca internautów – pisał w swoim artykule Wojciech Maroszek z Forbes.pl. Działanie kodów promocyjnych jest proste – wystarczy wpisać (lub wkleić) kod w odpowiednie miejsce podczas dokonywania zakupów, zazwyczaj przed sfinalizowaniem transakcji. I już – w zależności od rodzaju promocji, zyskuje się obniżkę kwotową lub procentową ceny, darmową dostawę, czasami produkt w gratisie albo atrakcyjny gadżet reklamowy.

Obecnie kody promocyjne oferują firmy sprzedające wiele towarów i świadczące przeróżne usługi. Dotyczy to także szeroko rozumianej branży sportowej.

Najciekawsze sportowe kody promocyjne

Bardzo interesującą ofertę w ostatnim czasie przygotował dla swoich kibiców klub piłkarski Widzew Łódź. Każda osoba, która przedłużała swój karnet na mecze Widzewa na sezon 2019/2020, otrzymywała specjalny kod promocyjny do wykorzystania podczas zakupów w oficjalnym sklepie internetowym klubu. Kupić można było m.in. widzewskie T-shirty, odzież dziecięcą czy bieliznę z rabatami sięgającymi nawet 60%.

Jakiś czas temu podobną promocją kusiła swoich fanów Legia Warszawa. Kod rabatowy -30% na zakupy w oficjalnym sklepie z kibicowskimi gadżetami można było otrzymać po zapisaniu się do klubowego newslettera” – powiedział nam Jarosław Zalewski – Szef Działu sportowego w Legalsport.pl.  Co ciekawe, wypełnienie formularza do newslettera oznaczało również możliwość skorzystania ze specjalnego kodu promocyjnego w dniu urodzin.

Dzięki kodom promocyjnym taniej można było kupić bilety na mecze siatkówki. PGE Skra Bełchatów, która była gospodarzem Klubowych Mistrzostw Świata, na swoim profilu na Facebooku udostępniła kod rabatowy, który dawał 30% rabatu na zakup zarówno pojedynczych biletów na spotkania, jak i na pakiety rodzinne 3+1.

W serwisach internetowych, które zajmują się pozyskiwaniem kodów promocyjnych od sprzedawców i udostępnianiem ich klientom, znaleźć można mnóstwo kodów na tańsze zakupy w sklepach z odzieżą, obuwiem czy akcesoriami sportowymi. I tak np. kod rabatowy do sklepu HopSport uprawniał do skorzystania z 5% rabatu na zakup sprzętu sportowego: rowerów treningowych, stepperów, orbitreków, bieżni czy drążków. Z kolei kod promocyjny do sklepu FOR PRO umożliwiał zakup sportowej odzieży dziecięcej 30% taniej. W obu przypadkach wystarczyło wpisać kod w odpowiednie pole w koszyku zamówienia.

Z kodem tańsze zakłady sportowe

Kod promocyjny LEGALSPORT to z kolei propozycja dla miłośników zakładów wzajemnych. Działa on u wszystkich legalnych bukmacherów internetowych w naszym kraju takich jak STS, Fortuna czy Betclic. Wystarczy wpisać go w odpowiednie pole podczas rejestracji u danego operatora, a zwiększeniu ulega bonus na start z 1000 zł na 2000 zł lub przyznawany jest kupon z ubezpieczeniem od przegranej (tzw . zakład bez ryzyka o którym można przeczytać w tym artykule). Bonus na start to rodzaj premii przyznawanej graczowi za rejestrację online i założenie konta. Mówiąc wprost – są to dodatkowe, darmowe pieniądze, które można następnie przeznaczyć na typowanie wyników. Takich prezentów jest kilka rodzajów: bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka czy freebet urodzinowy.

Jak więc widać, wśród sportowych kodów promocyjnych coś dla siebie znajdą wszyscy – kibice, osoby uprawiające sport, a nawet klienci legalnych bukmacherów!

Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich. Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Zauważyłeś objawy uzależnienia, skontaktuj się ze specjalistą leczenia uzależnień.