Już walczą o złoto! – Mistrzostwa Polski Juniorów w Piłce Siatkowej Dębica 2019

reklama

Pierwsze starcia o złoto za nami. Mistrzostwa Polski Juniorów w Piłce Siatkowej  w Dębicy ruszyły pełną parą. Już w pierwszych dwóch meczach rozegranych przed oficjalnym otwarciem, można było zobaczyć rozgrywki na najwyższym poziomie i poczuć prawdziwe sportowe emocje. A to dopiero początek, zawodnicy zapowiadają, że będzie się działo!

Dla zawodników z 8 najlepszych drużyn siatkarskich w kraju mistrzostwa, to nie tylko walka o pierwsze miejsce w tabeli. To również możliwość do zaprezentowania swoich umiejętności i „bycia zauważonym” przez trenerów z najlepszych lig seniorskich.

 

Ceremonia otwarcia  była także okazją do docenienia młodszych koleżanek z boiska- młodziczek UKS Kępa Dębica.  Z rąk prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Siatkowej i burmistrza otrzymały brązowe medale, które wywalczyły w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodziczek.  Były też upominki. Każdy zawodnik otrzymał torbę ufundowaną przez sponsora mistrzostw, firmę Śnieżka.

W Dębicy juniorzy grają po raz pierwszy, ale to nie pierwsza duża impreza siatkarska w mieście. Na przestrzeni dwóch ostatnich lat sportowych emocji dostarczały rozgrywki w ramach Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików oraz Juniorek. Teraz czeka nas powtórka.

 

Kto sięgnie po mistrzostwo okaże się w niedzielę. Finał zostanie rozegrany o godzinie 12.30. Przebieg spotkań mogą Państwo śledzić na żywo na naszej stronie internetowej: debica.tv i imprezylive.pl