Jakość ma dla nich znaczenie – kolejna konferencja Olimp Labolatories

„JAKOŚĆ MA ZNACZENIE” – to hasło konferencji w ramach trzeciej edycji projektu Olimp Academy. Po najświeższą wiedzę dotyczącą suplementacji w Ośrodku Badawczo Rozwojowym Olimp Laboratories  zjawili się Ci, którym tematyka sportu, poprawy sylwetki czy zwiększenia wydolności jest bliska. Wśród 90 uczestników znaleźli się min. sportowcy, trenerzy personalni, dietetycy i biotechnolodzy.

Podczas konferencji poruszono tematy nowoczesnego podejścia do suplementów, technologii i jakości wytwarzania produktów, standardów w badaniach farmaceutycznych i roli adaptogenów w aktywności fizycznej. Duże zainteresowanie wzbudził wykład dotyczący odporności.

Organizatorzy konferencji „Jakość ma znaczenie” przygotowali nie tylko „suchą wiedzę. Była okazja zobaczyć pracę Olimpu od kuchni.

Konferencja „JAKOŚĆ MA ZNACZENIE” odbyła się w ramach cyklu Olimp Academy. To cykliczne spotkania organizowane przez firmę co 3-4 miesiące, w ramach których specjaliści z zakresu żywienia, sportów sylwetkowych czy biotechnologii dzielą się z uczestnikami najświeższymi naukowymi nowinkami. Chętnych do udziału w wydarzeniach nie brakuje. Przyjeżdżają do Pustyni z całego kraju.