Przez 63 dni, dokładnie tyle, ile trwało Powstanie Warszawskie, budynek Olimp Labs będzie podświetlony w barwach narodowych

reklama

Przez 63 dni, dokładnie tyle, ile trwało Powstanie Warszawskie, budynek Olimp Labs będzie podświetlony w barwach narodowych. 1 sierpnia przypada 76 rocznica Powstania Warszawskiego.

Olimp Labs to polska firma farmaceutyczna, która swoje korzenie ma na Podkarpaciu. Regularnie celebruje kluczowe historyczne momenty. Jednak 1 sierpnia to nie tylko ważna data. To również przypomnienie, że powinniśmy być wdzięczni za możliwość życia, mieszkania, pracowania, odpoczywania, prowadzenia biznesu, zakładania rodzin w wolnej Polsce. Budynki firmy w Pustyni będą świecić się na biało-czerwono przez 63 dni ku chwale bohaterom.

„Jako polska firma z silnymi patriotycznymi wartościami dbamy o przywiązanie i szacunek do historii naszego kraju. Dlatego też podjęliśmy decyzję, że kompleks firmy będzie świecił się na biało-czerwono przez 63 dni, aby uczcić bohaterskość Powstańców. Tym samym dziękujemy za wolność i cieszymy się, że żyjemy i funkcjonujemy w Polsce” – mówi Maciej Jaskot, Dyrektor Marketingu i Komunikacji Olimp Labs.

W związku z potrzebą upamiętnienia Powstania Warszawskiego, została zaplanowana intensywna komunikacja w mediach społecznościowych. Akcja #63 ma na celu uczczenie 63 dni Powstania Warszawskiego. Do współpracy zostali zaproszeni ambasadorzy marki Olimp Sport Nutrition, należącej do portfolio Olimp Labs. Linki do mediów społecznościowych:

***

Olimp Labs to firma farmaceutyczna, która powstała w 1990 roku. Jej misją jest zapewnienie klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. Najwyższą jakość produktów gwarantują jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów produkcyjnych oraz Ośrodek Badawczo-Rozwojowy wyposażony w unikalne narzędzie – Sztuczny Przewód Pokarmowy.Nakłady poniesione na innowacje sięgają ponad 500mln złotych.Firma produkuje żywność przyszłości, leki, wyroby medyczne, żywność specjalnego medycznego przeznaczenia, suplementy diety oraz najwyższej jakości suplementy sportowe. Dzięki innowacyjnym technologiom i wiedzy możemy realizować przełomowe badania, które pozwalają zapobiegać chorobom. Firma eksportuje swoje wyroby do ponad 100 krajów na całym świecie.

https://www.olimp-labs.com/