IV Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych im. Zbigniewa Warchoła

Wtorek, 27 Październik 2020

Stowarzyszenie „Radość” zaprasza na IV Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych im. Zbigniewa Warchoła. Wydarzenie jest wspomnieniem i uhonorowaniem osoby zasłużonej dla dębickiego środowiska artystycznego, wieloletniego muzyka, animatora kultury, instruktora muzycznych pokoleń dębiczan.

Zmarły w 2013 roku Zbigniew Warchoł współpracował, także ze Stowarzyszeniem „Radość” dzieląc się  z osobami niepełnosprawnymi swoją muzyczną wiedzą i talentami. Wykazywał przy tym ogromną dobroć, takt i wrażliwość na drugiego człowieka.  

W związku z obecnie panującą sytuacją epidemiczną w Polsce, tegoroczny Festiwal odbędzie się w formie zdalnej. Adresowany jest do grupy 20 osób z niepełnosprawnościami, uzdolnionych wokalnie i muzycznie.

Kartę zgłoszenia udziału w festiwalu należy dostarczyć do dnia 30 października 2020 r. na adres: Centrum Obsługi Placówek Stowarzyszenia „Radość”, ul. Fredry 3, 39-200 Dębica lub e-mail: [email protected].

Lista zakwalifikowanych kandydatów na uczestników Festiwalu zostanie opublikowana dnia 3 listopada 2020 r. na stronie Stowarzyszenia „Radość" www.radosc.debica.pl.

Wszyscy uczestnicy IV Festiwalu Piosenki Osób Niepełnosprawnych im. Zbigniewa Warchoła otrzymują nagrody i dyplomy.

Regulamin Festiwalu

Karta zgłoszenia

Archiwum newsów

Źródło: http://debica.pl/aktualnosci/2020/10/iv-festiwal-piosenki-osob-niepelnosprawnych-im-zbigniewa-warchola