[adrotate group="5"]
Strona główna Polecamy Gmina Żyraków na podium w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Amatorów

Gmina Żyraków na podium w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Amatorów

[adrotate group="5"]

Drużyna z gminy Żyraków obroniła tytuł sprzed roku w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Amatorów. W zawodach rozegranych w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy rywalizowało sześć zespołów. Reprezentowana była gmina Jodłowa, Pilzno, Brzostek, Żyraków oraz miasto i gmina Dębica. Gra toczyła się na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. Sety rozstrzygane były w końcówkach. Często o wyniku decydował jeden błąd.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Statuetkę dla „Najlepszego zawodnika”  wywalczył natomiast Jakub Marcinek z Jodłowej.

[adrotate group="10"]