Już jutro, 31 października na dębickich ulicach spotkać będzie można swojego patrona. O godzinie 16:00 spod najstarszego kościoła w naszym mieście, parafii Św. Jadwigi wyruszy pochód świętych i aniołów. Celem przemarszu będzie kościół Matki Bożej Anielskiej gdzie odbędzie się Eucharystia, uwielbienie i dziękczynienie za obecność świętych.
Pomysł na przemarsz wyszedł z inicjatywy wiernych uczestniczących w „czuwaniach ze świętymi”, które organizowane były na przestrzeni dwóch ostatnich lat w kościele klasztornym. Siostry organizujące wydarzenie zachęcają całe rodziny do wzięcia udziału w pochodzie i podkreślają, że każda propozycja przebrania jest dobra. Zapraszamy!





