[adrotate group="5"]
Dębiczanie pamiętali o uczczeniu Dniu Sybiraka. Obchody rozpoczęły msza w kościele pw. św. Jadwigi w Dębicy. Nie zapomniano również o złożeniu wiązanek na Symbolicznym Grobie Sybiraków na Cmentarzu Wojskowym. W uroczystościach wzięli udział mieszkańcy, wiceburmistrz Miasta Dębica Jerzy Sieradzki oraz przedstawiciele dębickiego Koła Związku Sybiraków.
[adrotate group="10"]










