Czy będzie kolejny rekord w Sztabie Kwiatek? 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Licytacje, koncerty, występy, pokazy, atrakcje, zabawy. Moc dobroci wybuchła na 30 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Dębiczanie mają wielkie serca i chętnie pomagają! Główny sponsor – firma Śnieżka również nie zawiodła i w tym roku przekazała 60 tys. zł na konto WOŚP. Czy Sztab Kwiatek jak co roku zanotuje rekordową sumę? Najpiękniejsza i największa orkiestra gra do końca świata i jeden dzień dłużej!

Bogaty program dnia otworzyła IX Dębicka Motoorkiestra 2022. Grillowanie ze „Steakhouse” oraz atrakcje zorganizowane przez Automobilklub STOMIL przyciągnęły mieszkańców na dębicki Rynek.

Działo się w całym powiecie dębickim! Gminy: Pilzno, Brzostek, Żyraków, Jodłowa i oczywiście Gmina Dębica. Wszyscy Grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Moc atrakcji zorganizowano w wielu miejscach, ale to w Zespole Szkół nr2 biło serce całej akcji. Sztab „KWIATEK” jak zawsze zadbał i każdy szczegół!

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia ponownie wróciliśmy do Domu Sportu, by wspólnie podziwiać widowiskowe, tradycyjne światełko do nieba. W przygotowanie tej wspaniałej imprezy włączyło się mnóstwo osób. Każdy dołożył swoją cegiełkę, wspólnie tworząc coś niesamowitego. Wszystko dla maluchów. W tym roku graliśmy pod hasłem „PRZEJRZYJ NA OCZY”, dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.