Bóg łączy nas – muzyczny finał warsztatów wokalnych Scholi Serduszka

Finałowym koncertem „Bóg łączy nas” zakończyła się druga edycja warsztatów wokalnych Scholi „Serduszka”. Podczas zajęć podopieczni parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy-Latoszynie nie tylko szlifowali swój warsztat ale również spędzali czas na wspólnej zabawie i integracji.

Kościół w Głobikowej zapełnił się gośćmi, dla których ponad 40 dzieci zaśpiewało ćwiczone przez ostatnie trzy tygodnie piosenki. Na scenie obok serduszek pojawili się też dorośli przyjaciele scholi towarzysząc dzieciom na instrumentach.

Organizatorem projektu było Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nowe możliwości,” a wsparcia finansowego udzieliła Lokalne Grupa Działania 5 Gmin. Pomysł na projekt. Na muzycznym popisie pojawili się rodzice, przedstawiciele lokalnych władz oraz wszyscy sympatycy scholi w tym m.in. grupa dzieci i młodzieży ze Świebodzina , która wzięła udział w drugiej turze warsztatów.

Zgromadzeni w niedzielny poranek goście z pewnością na długo zapamiętają muzyczne podsumowanie warsztatów. Braw nie było końca, a młode talenty już dziś zapowiadają, że jeszcze o nich usłyszymy.