Baseny dębickiego MOSiR-u gotowe na otwarcie po pandemii

reklama

Co wpływa na to, by kąpiel w naszych basenach była nie tylko przyjemna ale i bezpieczna? Decydują o tym przede wszystkim działania mające na celu zapewnienie czystości i klarowności wody. Uzdatniamy ją w sposób fizyczny i chemiczny.

Mimo, iż kompleks basenowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy w związku z trwającą epidemią koronawirusa jest od marca zamknięty, reżim technologiczny jest tu stale utrzymywany.

Kompleks basenowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy to nie tylko pływalnie kryte. Wiemy, że mieszkańcy czekają także na otwarcie obiektu na świeżym powietrzu przy ul. Sobieskiego.

Ogromne wpływ na bezpieczeństwo i komfort podczas pobytu na obiektach basenowych będą mieć osoby korzystające z pływalni. Niezbędne będzie zachowanie dystansu społecznego i stosowanie się do zasad odpowiedniej higieny na terenie obiektów. Zdaniem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego wirus COVID-19 nie jest chorobą wodozależną i nie jest konieczna żadna zmiana w dotychczasowych procesach uzdatniania.

 

Zobacz również: Baseny otwarte na Dzień Dziecka?