Artyści z dębickiej Szkoły Muzycznej remontowali DK MORS! Koncert Noworoczny 2020

reklama

Noworoczny popis artystów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy to już tradycja. Na scenie swój kunszt muzyczny pokazują uczniowie, absolwenci i nauczyciele placówki. Żeby wysłuchać najpiękniejszych melodii jak zawsze przybyły tłumy. Po raz kolejny w wypełnionej po brzegi sali widowiskowej DK MORS wszyscy czekali na rozpoczęcie tej muzycznej uczty.

Podczas koncertu publiczność może zawsze liczyć na coś na wesoło. O to stara się niezastąpiona prowadząca galę Renata Żabicka. Tym razem postanowiła poprawić remont sali widowiskowej MORSÓW. Do pracy wraz z muzykami zabrali się zaproszeni goście.

Podczas koncertu noworocznego zabrzmiały m. in. kolędy, pastorałki czy światowe przeboje filmowe w nietuzinkowych aranżacjach. Wystąpił Chór, Orkiestra Smyczkowa, Zespół Instrumentów Dętych i Orkiestra Symfoniczna, wszystkie prowadzone w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy. Na scenie dołączyli do nich zaproszeni soliści oraz Zespół Instrumentalny “Bohema Trio”. Na wydarzenie zaprosili: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy, Stowarzyszenie Na Rzecz wspierania Młodych Talentów w Dębicy przy współudziale finansowym Miasta Dębicy, Powiatu Dębickiego oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.