[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Amfiteatr w Latoszynie imienia profesora Krzysztofa Pendereckiego

Amfiteatr w Latoszynie imienia profesora Krzysztofa Pendereckiego

[adrotate group="5"]

Delegacja z gminy Dębica, na czele z wójtem Stanisławem Rokoszem gościła wczoraj w domu Elżbiety Pendereckiej, wdowy po kompozytorze prof. Krzysztofie Pendereckim. W czasie spotkania przedstawiono propozycję nadania amfiteatru w Uzdrowisku w Latoszynie imienia wybitnego dębiczanina, która została pozytywnie przyjęta przez Panią Elżbietę. Przyjęła ona zaproszenie na dalsze rozmowy do Latoszyna Zdroju.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/amfiteatr-w-latoszynie-imienia-krzysztofa-pendereckiego-3599.html

[adrotate group="10"]