[adrotate group="5"]
Już w najbliższą sobotę 14 listopada o godzinie 9.00 w kościele klasztornym przy ul. Krakowskiej w Dębicy odbędzie się kolejne „Spotkanie z Biblią” na które zapraszają Siostry Służebniczki. Rozważania dotyczące zagadnień związanych z Matką Bożą poprowadzi biblista ks. dr hab. Piotr Łabuda.
[adrotate group="10"]






